31 Mayıs 2017 Çarşamba

Instagram Facebook Bağlantısı Kaldırma

  Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle Instagramın yeni özelliklerinden birisi olan Instagram ve Facebook bağlantı kaldırma hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağım.

  Instagram ve Facebook hesabını birbirine bağladıysanız ve bu bağlantıyı kaldırmak isterseniz yapmanız gerek oldukça basit. Instagram ve Facebook bağlantısı kurarak paylaşımlarınızı iki platformda da kolayca paylaşabilir ve arkadaşlarınıza ulaşabilirsiniz. Instagram facebook bağlantısı sayesinde Facebook'taki ortak arkadaşlarınızı Instagram da kolayca bulabilirsiniz.

 Öncellikle Instagram uygulamasını açın ve sağ üstteki üç nokta simgesine tıklayıp seçenekler kısmına girin.Listeyi aşağıya kaydırın ve ayarlar bölümünden yer alan bağlantılı hesaplar seçeneğine dokunun.Daha önceden bağlantı yapılmışsa Facebook yazısının yanında hesabı kaldırmak için bir simge yer almaktadır .Bu simgeye tıklayıp bağlantıyı kaldırabilirsiniz.


  Eğer Facebook üzerinden Instagram bağlantısını kaldırmanız gerekiyor ise , Bunun için Facebook sayfanıza girerek ayarlar bölümüne gelmeniz lazım. Ayarlar kısmından uygulamalar bölümüne giriyorsunuz. Uygulamalarda Facebook’a bağlı uygulamalar kısmında Instagram’ı görebilirsiniz. Buradan Instagram’ı kaldır demeniz yeterli.

  Evet arkadaşlar bugün sizlerle Instagram Facebook bağlantısı kaldırma  özelliğinden bahsetmeye çalıştım.
Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir.

 Bir sonraki makalemde görüşmek dileğiyle...
Hoşçakalın, takipte kalın

Yorum yapmayı unutmayın   :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder