10 Mayıs 2018 Perşembe

Bioklimatik Pergola Ve Tavan Sistemi

MODERN VE ESTETİK GÖRÜNÜMÜN İLK TAM OTOMATİK BİOKLİMATİK PERGOLA VE TAVAN SİSTEMİ
Bioklimatik pergola, güneş ışınları ve hava dolaşımının, ısıtma ve havalandırma için ana güç kaynağı olduğu yenilikçi, eşsiz ve maksimum konforu sunan mimari bir çözümdür. Bu yapı kasetli tente ile enerji tasarrufu sağlar, güneşli ve sıcak ya da yağmurlu, karlı ve soğuk havalarda keyifli bir sıcaklığın ayarlanıp muhafaza edilmesine, nem oranının kontrolüne ve doğal aydınlatmaya imkân verir. 
Eskiden beri ilgi duyulan tentelerden birisi olan pergola tente sistemi günümüzde de sıklıkla ilgi duymaktadır. pergola sistemleri sayesinde yeni yaşam alanları elde edilir ve her mevsim rahatlıkla vakit geçirilebilecek alan yaratılmış olur. 
Modern ve kaliteli yapısındaki pratik modüler sistemindeki alüminyum panelleri ve paslanmaz çelik bağlantı elemanları ile yeni bir yaşam alanı sunuyor. Özellikle cafe, restoran, otel, alışveriş merkezleri ve villa gibi alanlarda kullanılan pergola tente sistemleri teknolojik gelişmeler ile farklı şekillerde geliştirilmektedir.

Moya Gölgelendirme Firması olarak teknolojik gelişmeler ışığında hareket eden ve hizmetlerini de teknolojik gelişmelere göre şekillendirir. Bu anlamda yepyeni bir sistem olan kış bahçesi ile Bioklimatik pergola sistemlerini devreye sokmuştur. 
Dünya’da ilk hareketli, açılır – kapanır özellikli pergola ve tavan sistemi olan Bioklimatik pergola sistemleri, pergola sistemlerini bir adım ileriye taşımıştır. Güneş kırıcı panellere sahip olan Bioklimatik pergola sistemleri sayesinde yaz aylarında güneşin etkisinden korunan alanlarınız, kış aylarında da yağmur ve kar gibi etkenlerden korunmaktadır.
 Pergola sistemlerine yeni bir enerji katan Bioklimatik pergola sistemleri, alışveriş merkezleri, villalar, restoranlar ve kafeler gibi mekânların vazgeçilmez mimari ürünü olması için geliştirilmiştir.
Şık ve estetik tasarımı sayesinde kullanıldığı alanları her mevsim kullanılabilir hale getiren Bioklimatik  pergola sistemleri, ortamınıza değer katarak daha fazla fayda elde etmenizi sağlamaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder