11 Kasım 2017 Cumartesi

Bilgisayardan Instagram Profil Resimlerini Büyütmek

Milyonlarca fotoğrafın ve videoların paylaşıldığı Instagram'da bir çok kullanıcı mevcuttur. Sürekli olarak yeni güncellemelerle gelen bu platformda kullanıcıların paylaştığı fotoğrafların yanında profil resimleri merak edilmektedir. 
Kullanıcılar tarafından merak edilen profil resimlerini büyütebilme özelliğini aşağıdaki yöntemlerle sizde merak ettiğiniz kullanıcının profil resminin büyük halini açabilirsiniz.

Takip ettiğiniz veya etmediğiniz tüm Instagram kullanıcılarının profil resimlerini kolaylıkla büyültebilirsiniz. Boyutu ile ilgili herhangi bir sınırlama olmaksızın, resmi yükleyen kişi hangi boyutta yüklemiş ise o boyutta fotoğrafın gerçek halini görmenize olanak sağlanmaktadır.
Bu yöntem ile Instagram’da profil fotoğrafı yakınlaştırma nasıl yapılır sorusuna da ayrıca yanıt vermiş olacağız. Bu işlemin nasıl yapıldığına geçecek olursak;Bilgisayardan Instagram Profil Resimlerini Büyütmek
  • Bilgisayar üzerinden profil resmini büyütmek istediğiniz kullanıcının profiline giriniz.
  • Ekranda kullanıcının paylaşımları ve bilgileri yazmaktadır.
  • Ardından ekranda bulunan profil resmine sağ tıklayınız.
  • Ekrandaki "Resmi Yeni Sekmede Aç" seçeneğine tıklayınız.

  • Ardından size https://instagram.fsaw1-6.fna.fbcdn.net/t51.2885-19/s150x150/23279565_1561003860625929_8737450900253048832_n.jpg şeklinde bir link ile resmi tarayıcınızda açacaktır.

Çıkan linkten s150x150 (s300x300 şeklinde de olabilir) kısmını tamamen silmeniz veya “S” yerine “M” yazıp ENTER tuşuna bastığınızda size açmış olduğunuz resmin büyük halini verecektir.
Bu şekilde Instagram profil fotoğrafı büyütme işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür. Aynı mantıkla Instagram profil fotoğrafını kaydetme işlemini de yapabilirsiniz.
Bu işlemi Android telefon ve tabletleriniz üzerinde Instagram Big Profile Photo uygulaması yardımıyla zahmetsizce yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder